RENOVACE DŘEVĚNÝCH PARKET A PODLAH

Největší devizou dřevěné podlahy je kromě toho že stabilizuje vlhkostní režim v místnosti je její dlouhověkost = relativně nízká cena. Renovace dřevěných podlah je jedna z činností kterých se zabýváme.Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se renovací podlah , neváhejte nás prosím kontaktovat.

ÚDRŽBA DŘEVĚNÝCH PODLAH-NÁVODY

Zde najdete obecný návod na údržbu dřevěných podlah a upozornění na to co dřevěným podlahám opravdu nesvědčí...

Podlahy ANTICO

Podlahy BOHEMIA PARKET

Už mnoho let renovujeme podlahy od těchto výrobců. Mnoho z nich jsme i realizovaly pokládkou  takže pokud máte zájem poptat renovaci podlahy -kontaktujte nás.

ÚDRŽBA OLEJOVANÝCH DŘEVĚNÝCH PODLAH

Údržba olejovaných dřevěných podlah není složitá ale je třeba respektovat některá důležitá pravidla. Přečtěte si prosím návod k údržbě olejovaných podlah...

Lokální oprava , doplnění  a olejování parket Nymburk

Dřevěné parkety Nymburk
Lokální oprava dubových parket
Tmelení parket Nymburk
Doplnění dubových parket
Broušení parket Nymburk
Broušení a olejování parket Nymburk
Renovace parket Nymburk
Truhlářství Suchánek Kolín
Renovace Truhlářství Suchánek

Dřevina  : Dub evropský

Druh podlahy : parketa masiv

Třída : rustik

Šířka / tloušťka : 70/22 mm

Délka : 450 mm

Povrchová úprava : přírodní olej

Lepidlo : trvale elastické

Obvodové lišty : bez

Zakázka byla charakteristická velice obtížným zadáním. Majitel domu se rozhodl jednu místnost rozšířit o cca.3 m směrem do zahrady. Když bylo vše hotovo bylo otázkou co udělat s podlahou. 99% podlahářských firem by to řešilo vytrháním zbývající plochy parket v místnosti a pokládkou nového materiálu. To by ale znamenalo zbytečnou likvidaci téměř nových parket  a nemalé náklady. Naše firma ale zvolila sice na trpělivost složitější možnost  vysekání pouze poškozených parket , vyčištění podkladu od zbytků lepidla a doložení novou parketovou podlahou kterou se po mnoha obtížích podařilo nechat vyrobit na zakázku ve stejném rozměru.Následovalo vybroušení společně s původní podlahou , vytmelení s vybroušením a povrchová úprava. Díky našemu šetrnému způsobu renovace investor ušetřil a navíc podlaha plynule prochází celým domem bez přerušení.

Renovace dubové parkety - Nymburk

Nymburk dubové parkety
Nymburk dřevěná podlaha
Nymburk masivní podlaha
Vana a dřevěná podlaha
Dřevěná podlaha dub v chodbě
Dubová olejovaná podlaha
Dubová parketa Nymburk
Dubová podlaha bungalov
Dodatečné zapuštění kamene do podlahy
Dodatečné zapuštění kamene do podlahy
fotky 2010 040
Dodatečné zapuštění do podlahy

Dřevina  : Dub

Druh podlahy : masiv

Třída : rustik

Šířka / tloušťka : 70-80/19 mm

Délka : 400 mm

Povrchová úprava : přírodní olej

Lepidlo :

Obvodové lišty : ploché dub 10/40

Firma Truhlářství Suchánek má dlouholeté zkušenost s renovací dubových podlah , parket i selských prkených podlah. Díky tomu že už od konce 90.let provádíme pokládky podlah , tak dokážeme přesně určit jaký druh povrchové úpravy byl na podlaze použit , známe jednotlivé výrobce podlah a díky těsné spolupráci s odborníky jako je např. soudní znalec pro obor dřevěných podlah a spoluator ČSN na dřevěné podlahy pan Ing. Josef Mikšátko CSc. , můžeme poradit i s řešením vážných poruch dřevěných podlah.

Základní cena renovace podlahy se pohybuje od 250 kč - 450 kč /m2. Samozřejmě vždy je nutné zpracovat individuální cenovou nabídku - záleží nejenom na stavu vlastní podlahy ale i na vzdálenosti, velikosti podlahy, dostupnosti(velice těžké brusky) atd. Všeobecně platí že finančně výhodnější je včasná renovace než když už je pooškození hodně velké. V okamžiku když už podlaha vlivem opotřebení přišla o povrchovou úpravu a už je jedno zda to byl lak nebo olej , tak může být jakákoliv rozlitá kapalina příčinou negativního lokálního probarvení .

Nejste-li si zcela jisti zda vaše podlaha potřebuje renovaci ? Kontaktujte nás včas a my sevám pokusíme poradit na dálku nebo se u vás někdo zastaví.

POTŘEBUJETE PORADIT S NĚČÍM OHLEDNĚ DŘEVĚNÝCH PODLAH ?

Plánujete nebo se rozhodujete o volbě kterou z dřevěných podlah ? Chcete vědět jaké jsou vlastnosti dřevěných podlah , jejich úskalí nebo jejich výhody ? Nebo máte zájem o renovaci dřevěných podlah ? Nebojte se na nás obrátit a my Vám rádi poradíme...kontakty

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.