PRONÁJEM HORSKÉ CHALUPY V KRKONOŠÍCH - POD ČERNOU HOROU - BOLKOV

...

 

firma může nabídnout ?

Nabízíme k pronájmu krásnou horskou chalupu v obci Bolkov - Rudník v ideální vstupní bráně Krkonoš s úžasným výhledem na Černou horu .  K dispozici je velká prostorná travnatá zahrada se spoustou sportovního využití, vhodné též pro děti. Na léto je připraveno dětské hřiště se spoustou atrakcí a přírodní ohniště se zahradním posezením . Klidná a ideální dovolená pro 2 - 4 rodiny v ráji Krkonoš. V zimě pěkné lyžování v nedalekém středisku, v létě a na podzim pak cyklistika, houbaření turistika. Chalupa se pronajímá bez majitele, proto máte absolutní soukromí. Přijeďte si k nám odpočinout, těšíme se na vás. V celé chalupě je PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ a domácích zvířat

Chalupa k pronajmutí Bolkov 

9 osob / 3 ložnice

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 9 osob v 3 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Jsou zde tři ložnice , dvě dvoulůžkové, jedna  třílůžková a je možná přistýlka ve společné místnosti - celková kap.  lůžek 9 osob , možnost zvýšení kapacity dle dohody.

Sociální zařízení: chalupa je vybavena jednou společnou koupelnou a záchodem. 

Vytápění : V každé obytné místnosti jsou kamna na dřevo pro přitopení , pro zimní sezónu je objekt vybaven ústředním topením které je ve společní kuchyni - sporák na dřevo ( ke každé chalupě patří přikládání a praskání dřeva v kamnech ) 

Doprava, parkování: Příjezdová cesta až k chalupě. Parkování na vlastním pozemku u chalupy. V případě velkého množství sněhu a kalamit parkování nedaleko chalupy. 

Stravování : Vlastní v plně zařízené kuchyni

Vybavení chalupy : Kompletně zařízena kuchyně, sauna ,varná konev, toustovač , topinkovač, lednice, mikrovlná trouba, dále mrazák,  skleničky, příbory, tv, a vše potřebné co jen si přejete.

Výlety do okolí : V zimě samozdřejmě spousta lyžařského vyžití v okolí, Mladé Buky, Janské Lázně, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Černá hora a to vše v okruhu 5 - 20km od chalupy.  V létě pak turistika, cyklistika, golf - Mladé Buky, koupání, houbaření, nebo jen výlety po krásném okolí.

PRACOVNÍ DOBA,KONTAKTY :

Pondělí -pátek 8:00 - 16:00

Po předcházející dohodě i kdykoliv mimo pracovní dobu.

Telefon : 775 040 370

E-mail:  libor.suchanek@truhlarstvisuchanek.cz

SÍDLO FIRMY:

Ohaře 58,
281 30 Ohaře D11-exit 50

GPS: 50.0976353N, 15.2968483E

Tel. : 775 040 370

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ:
  • Grey Facebook Icon

© 2016 Libor Suchánek