RIZIKOVÉ KÁCENÍ STROMŮ

Rizikovým kácením označujeme situaci, kdy strom svými parametry neumožňuje jednorázové pokácení ze země. Každý strom má jiný tvar, růst, vlastnosti, rozložení koruny, náklon a mnoho dalších faktorů ovlivňujících kácení. Obtížnost a riziko se v první řadě odvíjí od druhu a typu stromu. Vždy se snažíme najít pro Vás finančně nejvýhodnější možnost a proto jen ve vyjímečných případech volíme práci z plošiny. Máme také široké portfolio doplňkových služeb jako štěpkování větví,odstranění pařezů nebo štípání či výkup pokáceného dřeva.

NAŠE SLUŽBY:

V rámci rizikového kácení odstraníme špatně srostlé, poškozené a nezdravé stromy i stromy v nepřístupném terénu, ve městech, na veřejných místech, na zahradách a kolem rodinných domů. Služby rizikového kácení stromů včetně frézování pařezů provádíme v Praze ,Středočeském a Královéhradeckém kraji pro města , obce, stavební firmy i soukromé osoby.

Ohledně problematického kácení dřevin vám také rádi poskytneme bezplatné odborné poradenství. Ideální postup je zhotovení několika fotografií konkrétního stromu , změření jeho průměru ve výšce 1 m a odhad výšky. 

    775 040 370 - HOT LINE

                                        Potřebujete služby rizikového kácení stromů? Napište nám!

SPOLEHNĚTE SE NA NAŠE RIZIKOVÉ KÁCENÍ

U rizikového kácení musíme zohlednit daný terén, a zda budeme moci používat stromolezeckou techniku nebo vysokozdvižnou plošinu. Ručními nástroji, jako jsou arboristické pilky, houseníky nebo pinohy, strom odshora postupně ořezáváme.Větve vyvazujeme, díky čemuž zabráníme nekontrolovanému pádu dřeva a poškození okolních ploch

Stromy blízko domů, veřejných komunikací, objektů i parkovacích míst odborně odstraní naši certifikovaní arboristé. K dispozici máme potřebnou techniku a zkušenosti z více než 10 let našeho působení v oboru těžby dřeva a péče o stromy. Po dohodě je možné i vyřízení povolení k pokácení stromu.

Kácení nebezpečných stromů Nymburk
Kácení nebezpečných stromů Kolín
PRACOVNÍ DOBA,KONTAKTY :

Pondělí -pátek 8:00 - 16:00

Po předcházející dohodě i kdykoliv mimo pracovní dobu.

Telefon : 775 040 370

E-mail:  libor.suchanek@truhlarstvisuchanek.cz

SÍDLO FIRMY:

Ohaře 58,
281 30 Ohaře D11-exit 50

GPS: 50.0976353N, 15.2968483E

Tel. : 775 040 370

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ:
  • Grey Facebook Icon

© 2016 Libor Suchánek