top of page

NAŠE TECHNOLOGIE

Představujeme Vám obrazový průřez z naší malé zakázkové výroby. Od návrhu přes konstrukční výkresy, vlastní výrobu až po realizaci s montáží.

    Najdete u nás jak klasickou výrobu s tradičními truhlářskými hoblicemi a veškerým tradičním truhlářským nářadím, které nám umožňuje vyrobit repliky starých kusů, ale tak i nejmodernější strojové vybavení s programovým řízením na špičkové zpracovaní moderních velkoplošných materiálu pro kompletní realizaci technicky náročných interiérů…

ZAMĚŘENÍ ZAKÁZEK A VSTUPNÍ KONTROLA MATERIÁLU

 Na zaměření zakázek používáme pouze kvalitní měřící techniku jako laserový dálkoměr ,rotační laser atd.  (viz. fotogalerie) . Přesné zaměření je totiž základní předpoklad kvalitního výsledku. Při práci s dřevařským materiálem je zapotřebí neustálá kontrola  vlhkosti dřeva , jak při nákupu řeziva , tak i v průběhu výroby .

DSC01168
Vlhkoměr_stavebních_hmot_ELBEZ
Vlhkoměr dřeva Merlin
Křižovy_laser_se_stativem_Dewalt
Laserový měřič vzdálenosti Stanley
Vlhkoměr prostředí gfth-200
OLEPOVAČKA HRAN BRANDT

Srdcem našeho velice moderního vybavení je automatická olepovačka hran KDF 430 od světové jedničky v oboru fy.BRANDT HOMAG . Tato olepovačka je vybavena předfrézovaním obsahujícím dvojici fréz s břity z polykrystalických diamantů, které zaručují perfektní rovnou plochu pro olepovací hranu a tím zajištují dokonalé přilepení hrany.

Olepovací stroj Brandt KDF 430
Agregáty olepovačka
Rozvaděč olepovačka
29266_472
Rozvaděč olepovačka 2_
Kapování olepovačka
BRANDT_OPTIMAT_KD_68_CF_Kantenanleimmaschine
STROJNÍ VYBAVENÍ

Některé ostatní stroje: formátovací pila a spodní frézka FELDER (Rakousko),srovnávací a tloušťkovací frézka SCM (Itálie), rámový lis LIGMET(ČR) ,vrtací dlabačka TOS ,sloupová vrtačka ,pásová bruska ,poloautomatická frézka na tesařské spoje ,plošný lis , odsávání s rekuperací teplého vzduchu ....

OSTATNÍ VYBAVENÍ

Máme také další vybavení na montáž a stavební přípravu pro naše výrobky jako např. žebříky, lešení , míchadlo na suchou směs, vibrační desku - dlažby  , svářecí přístroje na střešní fólie a klasické asfaltové pásy , brusky na podlahu a mnoho dalších.

FELDER_K700S_Sliding_Table_Saw
FELDER_CF_731_S_Sliding_Table_Saw
DSC00644
Srovnávací a tloušťkovací frézka SCM
DSC01118
DSC01129
DSC01273
Pásová bruska
DSC02330
DSC02337
DSC02380
DSCF3235
HAKI lešení
Srovnávací a tloušťkovací frézka SCM
Bruska na podlahy Hummel
Hoblování trámů
04012012201
P1060233
DSC00644
bottom of page