top of page

NAŠI DODAVATELÉ

Naše dodavatele považujeme za jedno z nejdůležitějších know-how našeho truhlářství. Dnes bohužel není možné vybírat materiál podle ceny,  protože neplatí pravidlo drahý materiál = kvalitní, ale rozhodně ani naopak. Proto musíme procházet trnitou cestou získávání zkušenostÍ. Postupem času se nám podařilo sestavit seznam dodavatelů, který Vám tímto představujeme a na jejich kvalitu se můžeme spolehnout.

KVALITA,ŽIVOTNOST , EKOLOGIE

Kvalita, životnosti a ekologie jsou hlavní kritéria výběru našich dodavatelů. Nechceme se chovat jako velké nábytkové či hobby řetězce a nabízet zákazníkům výrobky s omezenou životností, vyrobené z materiálů s vyšším obsahem formaldehydu (lepidla), opatřená neekologickými nátěry a kováním ( panty, zámky, pojezdy ..) se zdravotně problematickým pokovením nebo obsahem zdraví škodlivých změkčovadel.   Samozřejmě se můžeme chovat stejně bezohledně a vyrábět z těchto materiálů, s tím že zákazník dostane doporučení na pravidelné větrání, ale takto to my dělat nechceme. Bohužel kvalitní materiály jsou sice dražší, ale my se snažíme tento rozdíl v ceně vyvážit, tak aby to zákazník nepocítil, produktivní technologií výroby ( viz. NAŠE TECHNOLOGIE )

HLAVNÍ DODAVATELÉ:
PARTNERSKÉ ZNAČKY :

Přední Německý výrobce kování pro nábytek.Tradice od roku 1888! Perfektně spojuje inteligentní techniku, funkčnost a design. Produkuje nejrůznější funkční kování - od systémů výsuvů a zásuvek přes závěsy a dekorativní úchytky až po kování pro skládané a posuvné dveře.

Tradiční  rakouský výrobce kování pro nábytek.Tradice od roku 1956.Široká nabídka nábytkového kování. Díky výrobním závodům v Polsku , Brazílii , Rakousku a USA dokáže firma Blum dodávat špičkové řady kování pro exkluzivní výrobky ale i ekonomické upravené řady pro severské nábytkové řetězce

bottom of page