top of page

O nás

Vážení zákazníci ,   

   

dovoluji si Vám představit naši firmu Truhlářství Libor Suchánek, jenž vznikla v roce 2003 po mnoha letech získávání zkušeností v oboru .Za téměř dvě dekády působení na trhu jsme se právě díky Vám, našim zákazníkům, naučili vnímat všechny Vaše požadavky na nejvyšší možnou kvalitu zpracování a individuální přístup při společném řešení každé zakázky. Vaše výzvy nás neustále inspirují ke změnám ve výrobních i obchodních procesech firmy. Jsme schopni nabídnout nejen maximální kvalitu, nasazení a servis, ale také kompletní řešení celé zakázky.

     

                                                                                 Motto firmy :

 Naší hlavní myšlenkou je tvorba výrobků s trvalou hodnotou, nikoliv spotřebního zboží, charakterizující dnešní dobu. Proto se s respektem a úctou obracíme na odkaz mnoha generací skutečných truhlářský a tesařských mistrů, jejíž práci díky její kvalitě můžeme dodnes obdivovat. Jedině za předpokladu kombinace výběru kvalitních materiálů, moderní technologie a znalostí tradičních postupů může vzniknout opravdu dobrý výrobek.

  

                                                                 V kvalitě neděláme kompromis !
Zakládáme si především na vysoké kvalitě svých výrobků a na všechny výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis včetně plné záruky. Velikost zakázky u nás nerozhoduje, neboť jsme schopni splnit jakékoliv požadavky zákazníků. Dokladem toho může být i to, že své služby poskytujeme jak pro maloodběratele, také i pro velké stavební firmy, či jiné organizace ( viz. : Naše realizace v médiích ).

Každý truhlář, který je zaměstnancem naší firmy je vyškolený odborník ve svém oboru – u nás si totiž zakládáme na kvalitně provedené práci, a ta kvalitní nebude, pokud to nebude dělat kvalifikovaný člověk.

                                                                   Za termín dodání ručíme  !

Naprosto klíčové je pro nás také dodržení závazného termínu dodání. Právě pověst firmy, která drží slovo nám přináší mnoho  nových zákazníků. Proto je písemná objednávka  nebo smlouva o dílo včetně sankcí za nedodržení termínu samozřejmostí.

Ať už si z naší nabídky vyberete či nikoliv, děkujeme Vám za čas, který jste nám věnovali a pokud si u nás necháte vyrobit některý výrobek z naší nabídky, uděláme vše pro to, abyste měli důvod nás doporučit svým přátelům a známým.
Doufáme, že jsme Vás přesvědčili o našich kvalitách a přednostech. Bude pro nás ctí plnit Vaše sny a přání a těšíme se na případnou budoucí spolupráci.


S veškerou úctou

 

Libor Suchánek
majitel firmy

DETAILY PROVEDENÍ

  Staré řemeslnické pořekadlo říká,  že každé dílo korunuje král detail. Tímto se řídíme i my a proto doufáme, že na následující galerii oceníte snahu o maximální možnou  kvalitu provedení našich výrobků .

NAŠI DODAVATELÉ

Naše dodavatele považujeme za jedno z nejdůležitějších know-how našeho truhlářství. Dnes bohužel není možné vybírat materiál podle ceny, protože neplatí pravidlo drahý materiál - kvalitní ale rozhodně...

NAŠE TECHNOLOGIE

Představujeme Vám obrazový průřez z naší malé zakázkové truhlárny od návrhu přes konstrukční výkresy, vlastní výrobu až po realizaci s montáží.

KOVÁNÍ BLUM

  Staré řemeslnické pořekadlo říká,  že každé dílo korunuje král detail. Tímto se řídíme i my a proto doufáme, že na následující galerii oceníte snahu o maximální možnou  kvalitu provedení našich výrobků .

OLEPOVAČKA HRAN BRANDT

Německý výrobce Brandt - Homag group je největší světový výrobce těžkých profesionálních strojů. Naše olepovačka  hran je vybavena předfrézovací jednotkou osazenou nástroji z polykrystalického diamantu.

bottom of page